kotor-chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kotor-chat

Posveceno chat manijacima kotorcafe-a :)
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart:

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
_Wicker_girl_

_Wicker_girl_


Broj poruka : 284
Godina : 30
Location : Dobrota (BROOCLYN),Kotor,Montenegro :)
Datum upisa : 20.11.2007

Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart: Empty
PočaljiNaslov: Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart:   Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart: Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 3:34 pm

Da li vas mozda nekad neka pjesma podsjeti na poneke osobe...poneke dogadjaje?

Koje su to pjesme i na koga/sta vas podsjete?

ooo:
-NE POMAZHE VODA MAJKO SA KORITA IVANOVA NI LjEKARI,NI TRAVARIIII...i JA TE PJESMOM ZOVEEEEM (ali u 11 sati uveche cheers )
podsjeca me na Dojmi i sve ljude otamo (Kiko,Vedran,Lazar,Stefan i Alexandar,drugi Lazar,komarac,Dule,Ivan...iiiii...ko josh? Evil or Very Mad Branko Evil or Very Mad )
-Van Gogh-Neko te ima nocas
podsjeca me naaaa...M.B.

iii shto me josh podsjeca??

-iron maiden-fear of the dark i wicker man i children of the damned na moga brata i rodjaka me podsjeca
-i g 'n' r november rain podsjeca me na bojana,
-i dont cry,podsjeca me na mene i vedranu,i teu koja se naljutila na nas,jer smo mi pjevale pograshno,a ona tachno,i mi nismo obracale pazhnju na to shto je ona pjevala tachno.

eto tako.
Nazad na vrh Ići dole
Rashid

Rashid


Broj poruka : 122
Godina : 106
Location : Kotor,Stari Grad , MNE
Datum upisa : 21.11.2007

Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart: Empty
PočaljiNaslov: Re: Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart:   Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart: Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 4:26 pm

mene nisto na nikoga ne podsjeca ako se sjetim recu vam sad sa malo umortan a wc mi je zauzet pa nemam sto cinjet no da pisem gluposti odje sad sa dosa od kumova koi zive 20 m od mene afro
Nazad na vrh Ići dole
Spector

Spector


Broj poruka : 191
Godina : 33
Location : Under a Soil and Black Stone....
Datum upisa : 28.11.2007

Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart: Empty
PočaljiNaslov: Re: Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart:   Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart: Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 5:57 am

oh, sto znam....
Benny Bennasi - Satisfaction i Linkin Park - In the End me podsjecaju na PC Planet, najjaca igraonica na svijet i u Juznu Afriku.....
Smak - Profesor podjeca me na onoga djeda sa rok karavana sto je pravio zurke u evergreen....
Metallica - To Live is to Die podsjeca me na pokonjega Cliff Burton-a, prvoga basiste metallice sto je poginuo....
oo ako znam sto vise oca mi ebi....
Nazad na vrh Ići dole
_Wicker_girl_

_Wicker_girl_


Broj poruka : 284
Godina : 30
Location : Dobrota (BROOCLYN),Kotor,Montenegro :)
Datum upisa : 20.11.2007

Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart: Empty
PočaljiNaslov: Re: Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart:   Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart: Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 10:17 am

vrh tebi... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart: Empty
PočaljiNaslov: Re: Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart:   Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart: Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pjesma,uvijek mirishe na uspomene :heart:
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» #kotorcafe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
kotor-chat :: muzika-
Skoči na: